Göktaş Granit Mermer

goktaş granit mermer

Neolit Tezgah

Hemen Arayın

+90 532 766 34 78

Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır.

Neolit Tezgah Evlerde mutfak ve banyolarda kullandığımız Tezgahlar da günümüz teknolojisi ile oldukça konforlu bir kullanımı bizlere sunmaktadır.

 • Neolith Tezgah için kısa bir araştırmaya girdiyseniz muhtelif ürünlere göre farkını çok yakından görmüşsünüzdür demektir.
 • Porselen tezgah özelliği bulunan Neolith kullanım kolaylığı açısından oldukça yüksek performans sunmaktadır.
 • Ürünün tezgah modelleri arasında sunduğu uzun süreli garanti neredeyse diğer hiç bir tezgah serisinde bulunmaz.

Neolith Tezgahı seçmeniz için o kadar farklı özelliği bulunmaktadır ki gelin hep beraber inceleyelim.

Neden Neolit Tezgah Seçmeliyim?

Mutfak içinde gündelik kullanım son derece önemlidir. Gün içerisinde ev hanımlarınca zamanın bir çoğu bu alanda geçmekte ve bazende dikkatsizlikler, kullanıcı hataları ile kalitesiz tezgahlarda kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bir Mutfak Tezgahı veya Banyo Tezgahı bir evde her yıl değiştirilen bir ürün değildir. O nedenle kullanıcılar kararlarını genelde bir veya iki defa vererek en iyi tezgahı bulmaya çalışmaktadır.

Neolith Tezgah ise sizlere bir kerede en iyi ürünü seçme şansını vermektedir.

Mesela Mutfağınızda kesme tahtası olmadan herhangi bir tezgah yüzeyinde kesme yapabiliyor musunuz? Genelde buna verilebilecek cevap hayırdır.

Neolith Tezgah ise çizilmez yüzeyi sayesinde rahatlıkla bu imkanı size sunmaktadır.

Fırından veya ocaktan sıcak kızgın bir tencere veya tepsiyi tezgah üzerine bırakabilir misiniz? Yine buna verilecek cevabı duyar gibiyiz ancak Neolith tezgah ısıya karşı dirençli ve dayanıklıdır.

Neolit Tezgah Modelleri

Neolith tezgah’ın mutfağınıza olan uyumuna hayran kalacak ve kullanımından büyük memnuniyet duyacaksınız. Aşağıda çeşitli neolith tezgah uygulama örneklerini görebilir ve fikir edinebilirsiniz.

Uygulamasını yaptığımız birbirinden güzel Laminam Tezgah Modellerini sizlerde ev ve diğer yaşam alanlarınızda kullanabilir, istediğiniz renk ve model seçenekleri arasından projenize özel teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Laminam evinize, ofisinize, iş yerinize lüks bir görüntü katmakla kalmaz, kaliteyi her an yanınız da hissedersiniz.

Onlarca renk ve desen seçenekleri arasından mutfak ve banyo tezgahlarınızı dilediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Laminam tezgah antibakteriyel olup çizilmez leke almaz yanmaz bir porselen tezgah ürün gurubudur .

 • Laminam seramik plakalar, 1620x3240mm, 12mm kalınlığında, mobilya dünyasından yatay yüzeylere, masalardan, mutfak ve banyo tezgahlarına kadar uzanır.
 • Mükemmel teknik performans için, Laminam yüzeyler, maksimum hijyen ve dayanıklılığı garanti altına almak için gerekli olan en hassas uygulamalar için idealdir.
 • Estetik erdemleri ve geniş formatı, gerçek sanatsal artıları, malzemenin doğal ortamdaki sürekliliğini garanti eder, doğal ve sofistike renk seçenekleriyle karşınıza çıkar.

Neolit Tezgah Özellikleri

Neolith Tezgah Plaka Ölçüleri

 • Neolith seramik porselen yapısı ile tamamı ile doğal ve hijyeniktir.
 • Neolith (320×150 / 360×120 ) levha boyutunun büyüklüğü nedeni ile essiz tasarımları yapmamızı kolaylaştırıyor, çoğu uygulamada ek izini minimuma indirmemiz de kolaylık sağlıyor.
 • Neolith üç farklı kalınlığa sahip 3mm, 6 mm, ve 12 mm. boyutlarında plaka kalınlığına sahip olup yerine göre uygulamaya göre kalınlığa göre kullanılabiliyor.

Neolith Tezgah Kullanımı

 • Neolith kullanımı ve bakımı kolaydır.
 • Darbe,çizik gibi her türlü dış etkilere karşı dayanıklı olan Neolith Seramik porselen asitli madde kullanmadan günümüz sıvı krem temizlik malzemeleri ile çok rahat silinebilir ve temizlenebilir.

Nerelerde Tercih Edilmektedir?

 • Leke tutmaz su emmez bakteri barındırmaz.
 • Çizilmez sıcaktan etkilenmez. Darbelere karşı dirençli bir üründür.
 • Neolith bugün hastahaneler, eczaneler, laboratuvarlar vb birçok yer için genel anlamda kullanılan tercih edilen bir seramik porselen çeşididir.

Neolith Uygulama Alanları

 • Neolith seramik porselen birçok alanda sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır.
 • Banko kaplama, mutfak tezgahlarında, duvar kaplama, kolon kaplama, ahşap kaplama, dış ve iç kaplama, banyo tezgahlarında, duşa kabin zemin kaplama, yemek masası veya orta sehpa olarak bir çok yere uygulama yapabiliriz.

Neolit Tezgah Bayi

Göktas Mermer diğer tüm mutfak tezgahı markalarında olduğu gibi Neolith ürünlerinin de yetkili satış ve uygulama bayisidir.

Neolith tezgah ürünlerinden herhangi bir seçim yaptığınızda bizlerden fiyat alabilir yada detaylı projeniz için teklif talebinde bulunabilirsiniz.

Neolith Tezgah ürünlerinde ortaya çıkabilecek sorunlarda öncelikle firmamız Polimer Decor yerinde inceleme yapmak üzere yaşam alanınıza ziyarette bulunacaktır. Gerekli görülmesi hususunda neolith firması ile iletişime geçilerek sorun çözüme kavuşturulacaktır.

YÜKSEK TENKOLOJİ ÜRÜNÜ, BÜYÜK EBATLI PORSELEN LEVHADIR. NEOLİTH TEZGAH MUTFAK VE BANYO TEZGAHLARINDA TÜM SORUNLARINIZIN DOĞAL ÇÖZÜMÜDÜR.

Göktaş Mermer olarak siz değerli müşterilerimize Neolith ürünlerinin yetkili bayisi olarak hizmet vermekteyiz. Aşağıda bulunan tabloda Neolith hakkında bilgilere, resimlere ve ürünlerin renklerine bakabilir, sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neolit Tezgah

Hemen Arayın +90 532 766 34 78 Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır. Neolit Tezgah Evlerde mutfak ve banyolarda kullandığımız

Markayı İncele »

Neolit Tezgah

Hemen Arayın +90 532 766 34 78 Mutfak ve Banyo Tezgahları konusunda uzman ekibimiz her daim hizmetinizde olacaktır. Neolit Tezgah Evlerde mutfak ve banyolarda kullandığımız

Markayı İncele »

Dünyaca Ünlü Diğer Mermer ve Granit Markalarını Görün

Mutfak Tezgahları
Hemen İncele
Banyo Ürünleri
Hemen İncele

Teklif Formu

Bu formu doldurarak Kişisel verilerin korunmasını kabul etmiş sayılırsınız…

Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacınız mı var?
Merhaba,

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?