Göktaş Granit Mermer

goktaş granit mermer

Hakkımızda

Bizi Tanıyın!

Göktaş mermer ve granit kimdir?

2007 yılında kurulan firmamız 13 yıldır mermer ve granit üzerine hizmet vermektedir. Firmamızın ana prensipleri hızlı ve zamanında teslimat , koşulsuz müşteri memnuniyeti , tüm kullandığımız ürünlerin A kalite olması ve çalışma fırsatı bulduğumuz müşterilerimizin bu prensipleri asla değiştirmeyeceğimizden emin olmasıdır. Bu yönde bireysel ve kurumsal müşterilerimize uygulamasını yapmış olduğumuz mutfak tezgahları, banyo ürünleri, mermer masalar, tv üniteleri, mermer veya granit zigon sehpalar tasarım ve imalatı ve uygulamalar ile ilgili sürekli olumlu geri dönüş almaktayız.

Hem uygulayıcı firma olarak öne çıkmakta hemde üretici özelliği bulunan nadir firmalardan olan firmamız proje bazlı ürünlerde İstanbul’un her yerine mermer ve granit uygulama ve tasarımları yapabilmekteyiz.

Uygulama konusunda uzman olan personelimiz ile 200 m2 kapalı alan 300 m2 açık alan, Özel depolama ve üretim alanlarıyla uygulamayı sorunsuz ve zamanında teslim etmenin onurunu yaşamaktayız.

Göktaş Mermer  olarak 13 yılı aşkın mermer montaj işleri deneyimi ve yılların engin tecrübesi ile kusursuz imalat , kaliteli işçilik , zamanında teslim prensiplerinden hiç şaşmadan ; Mermer, granit, çimstone ve belenco ve dünyaca ünlü markalar ile ilgili tüm uygulamalarda Sektörün öncü kuruluşlarından olmuştur.

Firmanız veya sizin için tüm tasarım, projelendirme, fiyatlandırma, uygulama çalışmasını doğal tüm taşları kullanarak yapabilecek yetide personelimiz mevcuttur. Granit ve mermerin her türlüsünden aklınızdan geçen çeşitli ürünleri son hali ile size hazırlayabiliriz. Granit mermer uygulama ve tasarım konusunda sınırsız referansımız vardır.

Çalıştığımız Dünyaca ünlü markalar

Mutfak Tezgahları
Hemen İncele
Banyo Ürünleri
Hemen İncele

Teklif Formu

Bu formu doldurarak Kişisel verilerin korunmasını kabul etmiş sayılırsınız…

Sohbeti Başlat
Yardıma İhtiyacınız mı var?
Merhaba,

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?